Pipelife - always part of your life
Ükskõik, kas ehitate endale uut kodu, remondite olemasolevat hoonet või vahetate välja vanu veetorusid – sobiva torustiku valimine võib osutuda päris keeruliseks ja segadust tekitavaks ülesandeks. Teil võib tekkida küsimus, millised torud on kõige hügieenilisemad, ohutumad ja kauakestvamad.
Kui paigaldate sobiva torustiku, võite olla kindel, et see peab ajale vastu, on ohutu ning – mis kõige tähtsam – tagab puhta joogivee isegi siis, kui olete pikalt kodust eemal viibinud ja vesi on torudes seisnud.
HÜGIEENILISUS
Kuna meie veetorud ei sisalda plastifikaatoreid ega metalle, puudub nende kasutamisel igasugune reostuse ja rooste oht. Tänu torude siledale sisepinnale ei ole vaja muretseda ka setete kuhjumise ega mikroobide kasvu pärast. Kui torud on professionaalsel torulukksepal õigesti paigaldatud, pole neid enamasti üldse vaja hooldada – igal juhul on hooldusvajadus märkimisväärselt väiksem kui muust materjalist torudel.
PUHAS JA LÕHNATU VESI
Plasttorud ei roosteta ning on väga vastupidavad nii kuumusele kui ka miinuskraadidele. Seega pole vaja karta ka siis, kui torustikku mõnda aega ei kasutata, et sellesse midagi sadestuks või vesi värvuks, maitse muutuks või vee kvaliteet kannataks.
VEE TEMPERATUURI HOIDMINE
Kuna plast on halb soojusjuht, jahtub sellest valmistatud torudes voolav vesi aeglasemini ning soojuskadu on väiksem. Samuti ei teki plasttorude pinnale nii kergesti kondensaati isegi siis, kui need on soojustamata. Sellest hoolimata soovitame alati igasugused torud soojustada.
KIIRE JA OHUTU PAIGALDAMINE
Plasttorusid saab kiiresti ja ohutult ühendada nii üksteise kui ka metalltorudega ilma keevitamata ja kahjulikke keemilisi reaktsioone tekitamata. Kui torud on professionaalil õigesti paigaldatud, peavad need lekkimata ja ilma erihoolduseta vastu pikka aega.
Plastil on tänapäeval üsna halb maine. Ent tegelikult on sellest valmistatud torustikel nii inimese kui ka keskkonna seisukohast omad eelised, eriti kui võrrelda plasti mõne teise materjaliga.
E-post